Dyskusja dotycząca najpopularniejszej rodziny systemów operacyjnych.
Awatar użytkownika

pc.qwerty

Zasłużony użytkownik
Posty: 3276
Rejestracja: 01 lip 2010, 12:28
    Windows 7 Firefox

Post11 gru 2011, 16:02

Dziń dybry. Pytanko do ekspertów :P
Mam Windows 7. Ponieważ mam też dużo programów i potrzebuję mieć szybki dostęp do nich - tworzę sobie na pasku zadań pasek narzędzi ze skrótami do nich - a'la pasek Szybkiego uruchamiania. Nie chcę mieć ikonek na pasku zadań, więc zostawiam tylko przycisk do rozwijania mojego paska - jak na screenie:
Obrazek
Potem układam sobie skróty na tej liście - nie alfabetycznie, a na swój dziwaczny sposób :P
No i tu się zaczyna problem. Po restarcie - j*but! Otwieram listę a tam wszystko posortowane alfabetycznie, więc muszę znowu układać. Po restarcie znowu lista układa się sama.
Jest jakiś sposób żeby system nie zapominał ułożenia elementów na tej liście :?:
Na Viście takich numerów nie miałem.. :/

//edit: temat już nieaktualny, tylko nie wiedzieć czemu wcisnąłem jakiś szatański przycisk do podbijania tematu.. :S
w razie czego /me przyznaje się do faila.
Ostatnio zmieniony 11 gru 2011, 18:26 przez pc.qwerty, łącznie zmieniany 1 raz.
There is no cloud. It's just someone else's computer.

Awatar użytkownika

lolasher

Zasłużony użytkownik
Posty: 2432
Rejestracja: 10 paź 2008, 19:28
Lokalizacja: Zadupie pod Siedlcami ;)
    Windows 8 Opera

Post11 gru 2011, 16:06

Jedyne co mi przychodzi do głowy to rozwiązanie bardzo na około: pozmienianie nazw skrótów na tym pasku dodając im numeracje, np 1Firefox, 2Opera

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości