Dyskusja o tym co można kopnąć kiedy Software przestanie działać.
Awatar użytkownika

PisarzKsiazkowicz

Moderator
Posty: 2149
Rejestracja: 27 sty 2010, 7:53
    Windows XP Opera

Post28 lut 2010, 14:05

Witam.
W Vektrze, mam dwa dyski, a mianowicie 80GB i 3GB. Ten pierwszy, ma problemy z zapisywaniem plików. Wczoraj nawet Operę musiałem z sieci kopiować, bo pliki za każdym razem były błędnie wypakowywane do folderu tymczasowego. Według HDTune, dysk nie jest uszkodzony. Nie jest to też wina systemu - różne wersje Windows, różne dystrybucje Linuksa - wszędzie to samo. Źle pobiera pliki, źle zapisuje pliki.

Jest to dość uciążliwe i chciałbym jak najszybciej znaleźć sposób na naprawienie tego problemu.

Awatar użytkownika

domel

Zasłużony użytkownik
Posty: 581
Rejestracja: 13 wrz 2008, 17:48
Lokalizacja: Garbatka Letnisko
    Windows XP Firefox

Post28 lut 2010, 14:37

O ile dobrze pamiętam to miałem ten sam dysk po pewnym czasie użytkowania go też miałem problemy z nim do tego stopnia że mocniejszy wstrząs komputera powodował wyczyszczenie dysku ze wszystkich danych albo wyłączenie się dysku i zawiecha tak więc proponuje zrobienia kopii danych z tego dysku.

Awatar użytkownika

PisarzKsiazkowicz

Moderator
Posty: 2149
Rejestracja: 27 sty 2010, 7:53
    Windows XP Opera

Post28 lut 2010, 16:57

domel pisze:O ile dobrze pamiętam to miałem ten sam dysk po pewnym czasie użytkowania go też miałem problemy z nim do tego stopnia że mocniejszy wstrząs komputera powodował wyczyszczenie dysku ze wszystkich danych albo wyłączenie się dysku i zawiecha tak więc proponuje zrobienia kopii danych z tego dysku.
Nie mam gdzie tego upchać. Zresztą, dlatego też nie ruszałem partycji z plikami, a formatowałem tylko systemową.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości