Dyskusja o systemach firmy Apple na komputery Macintosh.
Awatar użytkownika

pc.qwerty

Zasłużony użytkownik
Posty: 3276
Rejestracja: 01 lip 2010, 12:28
    Mac OS X Safari

Post11 paź 2013, 23:23

Właśnie sam nie wiem :D Instalka przeszła bezproblemowo (więc chameleon jest na pewno kompatybilny), ale z dysku już ruszyć nie chce. Może problem jest w tym, że po prostu wrzuciłem tam cały mój folder Extra ze Snowa. Spróbuję jutro go ruszyć na niezbędnym minimum kextów.
There is no cloud. It's just someone else's computer.

Awatar użytkownika

lolasher

Zasłużony użytkownik
Posty: 2432
Rejestracja: 10 paź 2008, 19:28
Lokalizacja: Zadupie pod Siedlcami ;)
    Mac OS X Opera

Post11 paź 2013, 23:30

Wiesz, mi chodził Lion, a Mountain Lion na Compalu już nie bootował because fuck you.

Awatar użytkownika

pc.qwerty

Zasłużony użytkownik
Posty: 3276
Rejestracja: 01 lip 2010, 12:28
    Mac OS X Safari

Post12 paź 2013, 14:27

Dobra, teraz już działa. W zasadzie wcześniej też by działał, gdybym nie był takim idiotą i od razu zainstalował FakeSMC.kext.
Po uruchomieniu przywitał mnie - a jakże - botnet!!! (na szczęście mało inwazyjny)
Obrazek
Parę zmian jest w wyglądzie, dock po lewej/prawej wygląda teraz jak w Tigerze.
Safari ma nowy wygląd top sites (w ML chyba tego nie było):
Obrazek
Tłumaczenie jest w niektórych miejscach niekonsekwentne:
Obrazek
Monitor aktywności też ma nowe UI. Tyle na szybko, mulenia nie zauważam (na PDC spodziewałem się mniejszej responsywności - na razie jestem pozytywnie zaskoczony, no ale to czysta instalka), Safari chodzi płynniej niż pod SL. Jak mi się uda odpalić dźwięk na AppleHDA to spróbuję puścić aktualizację z 10.6.8 i będę dalej testował.
There is no cloud. It's just someone else's computer.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość