Dyskusja dotycząca najpopularniejszej rodziny systemów operacyjnych.
Awatar użytkownika

dratefix85

Posty: 51
Rejestracja: 10 paź 2009, 15:06
    Windows Vista Firefox

Post20 lis 2009, 21:54

Witam :)

Otóż potrzebuję Windows Media Player 12 PL z Sevena RC1 PL (ostatni bild kompatybilny z Vistą), na różnych stronach są podane sposoby i to by nie był problem tylko że pliki które oferują z Sevena BUILD 7000 BEŁTA 1 są do kitu bo EN US i do tego w tym bildzie WMP uszkadza MP3. Więc proszę o dostarczenie mi plików do WMP 12 z Nowszego Sevena PL. Z góry dzięki :)

linki z WMP12 BETA1 z sevena Beta 1 EN US for Vista
http://www.techmixer.com/download-windo ... for-vista/
http://www.blogsdna.com/1851/download-w ... -vista.htm

Awatar użytkownika

lolasher

Zasłużony użytkownik
Posty: 2432
Rejestracja: 10 paź 2008, 19:28
Lokalizacja: Zadupie pod Siedlcami ;)
    Windows 7 Opera

Post20 lis 2009, 23:41

Kurde nie mam już instalki RC na dysku ani płytce, ale z tego co wiem, to urban ledwo jakoś odpalił RTM ;) A nie przypominam sobie, żeby player z bety psuł pliki. Aby mieć go PL, możesz coś wyciągnąć ze sławnego uniwersalnego spolszczenia Scoobiego. Ewentualnie jakiś szczęśliwy posiadacz tej instalki wyodrębni te pliki i wrzuci.

Awatar użytkownika

Rublik

Moderator
Posty: 2878
Rejestracja: 25 lut 2009, 16:11
Lokalizacja: Brzesko
    Windows XP Opera
Kontakt:

Post21 lis 2009, 10:43

A psuł, psuł... ale w Becie, nie w RC :D
Według kilku potwierdzonych już przez Microsoft zgłoszeń z zeszłego tygodnia, Windows Media Player 12 znajdujący się w ostatniej kompilacji Windows 7 o numerze 7000 ma poważny błąd skutkujący utratą danych użytkownika.

Konkretnie, najnowszy WMP12 może skasować pierwsze 2-3 sekundy z odtwarzanych utworów MP3, jeśli wybierzemy opcję automatycznej aktualizacji danych o utworach z sieci i zapisywania ich w plikach. Co niezwykle ważne, jest to ustawienie domyślne odtwarzacza jeśli przy pierwszym jego uruchomieniu, podczas pracy kreatora wstępnej konfiguracji, wybierzemy opcję Express Setup.

Według użytkowników, problem pojawia się podczas edycji metadanych niektórych rodzajów plików multimedialnych - w szczególności plików MP3 z nagłówkiem większym niż 16 KB. Nadpisanie tych metadanych powoduje uszkodzenie początku pliku i może wystąpić podczas ręcznej edycji opisów poprzez Windows Media Player lub Explorera, bądź też automatycznie podczas skanowania biblioteki multimediów i aktualizowania opisów z Internetu. Problem dotyczy wyłącznie Windows Media Player 12 z najnowszej kompilacji Windows 7 o numerze 7000.

Microsoft potwierdził już istnienie tego problemu i zapewnia, że pracuje nad szybkim wydaniem odpowiedniej aktualizacji. Pojawi się ona najprawdopodobniej za pośrednictwem Windows Update dla zarówno oficjalnych, jak i nieoficjalnych użytkowników najnowszej bety Windows 7.

Podkreśla to wagę ostrzeżeń, które zawsze przy okazji informacji o wersjach beta systemów Windows staramy się powtarzać - że jakkolwiek dobrej jakości by się nie wydawały, to jednak wersje testowe nie są przeznaczone do pracy produkcyjnej. Należy testować je w całkowicie odizolowanym środowisku, najlepiej na maszynach wirtualnych.
Żródło: dobreprogramy
A w sumie na chuj mi ten podpis xD

Awatar użytkownika

lolasher

Zasłużony użytkownik
Posty: 2432
Rejestracja: 10 paź 2008, 19:28
Lokalizacja: Zadupie pod Siedlcami ;)
    Linux Firefox

Post21 lis 2009, 12:54

To dlatego, że nigdy nie brałem Express Mode ;)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości