Prawdziwe oblicze Informatyki. Tysiące linijek kodu i kompilatory które nigdy nie wybaczają.
Awatar użytkownika

GENERiC

Zasłużony użytkownik
Posty: 1158
Rejestracja: 21 mar 2009, 19:39
Lokalizacja: wszedzie
    Linux Firefox

Post18 cze 2012, 13:21

Pewnośċ stuprocentową będę miał wtedy, kiedy zobaczę źródła. Sorry, ale wszystko wygląda tak podobnie, że nikt tutaj bez tego nie uwierzy, że sam interfejs jest zerżnięty. Co innego wzorowaċ się, a co innego wziąśċ sobie w ogóle NIE WSPOMINAJĄC o tym w programie.

Znając życie zanim zmienisz wygląd na własny to zdążysz porzuciċ projekt. ;P

Awatar użytkownika

Ciastex

Posty: 46
Rejestracja: 10 cze 2012, 1:55
    Windows 7 Chrome

Post18 cze 2012, 14:30

GENERiC pisze:Pewnośċ stuprocentową będę miał wtedy, kiedy zobaczę źródła. Sorry, ale wszystko wygląda tak podobnie, że nikt tutaj bez tego nie uwierzy, że sam interfejs jest zerżnięty. Co innego wzorowaċ się, a co innego wziąśċ sobie w ogóle NIE WSPOMINAJĄC o tym w programie.

Znając życie zanim zmienisz wygląd na własny to zdążysz porzuciċ projekt. ;P
Nie mam zamiaru go porzucać, bo jaki byłby sens w tworzeniu tego? A źródło uwolnię dopiero po oczyszczeniu i okomentowaniu. Poza tym, to nie jest mój jedyny projekt (niedługo zobaczysz sam...), z resztą, nie mam zamiaru nikogo przekonywać do tego by mi wierzył. Pisz co chcesz, a ja będę i tak robił swoje...
..2@#$!2.asD?.CXdlccccccc
Acc@$^$?ss Vi%^$@#ion at #@$!..dvvvvvsf.!@?
TerM#?nat%@EEEEEEEEEEEEEEEEEEeeeeD578$%$#@

Awatar użytkownika

Ciastex

Posty: 46
Rejestracja: 10 cze 2012, 1:55
    Windows 7 Chrome

Post19 cze 2012, 13:42

Oto screenshot z nowego, niedopracowanego jeszcze interfejsu okna głównego oraz równie zbrickowanego interfejsu ustawień.
Obrazek
..2@#$!2.asD?.CXdlccccccc
Acc@$^$?ss Vi%^$@#ion at #@$!..dvvvvvsf.!@?
TerM#?nat%@EEEEEEEEEEEEEEEEEEeeeeD578$%$#@

Awatar użytkownika

kadet

Moderator
Posty: 184
Rejestracja: 18 cze 2012, 18:46
Lokalizacja: Szczecinek
    Ubuntu Firefox
Kontakt:

Post20 cze 2012, 17:36

Cóż, zgodzę się że interfejs to zżyna totalna ale widziałem początkowe screeny z tego i mam 99% pewność że program robił sam (choć nie w 100% zapewne). Ale z jednym się muszę zgodzić w 100%, autor tamtego programu powinien mieć honorowe miejsce w about bo za nic nie uwierzę że od A do Z pisałeś sam, na pewno wzorowałeś się na kodzie który tam jest dostępny.
Obrazek Obrazek
Lenovo z580: CPU: Intel Core i3 2350m, GPU: NVIDIA 630m RAM: 8GB System: Kafel
Złom: CPU: Intel Pentium D 805, GPU: ATI radeon x1600 Pro, RAM: 1,5GB, Zasilacz: Logic 300W. System: Kafel
Lat ma 6 a radzi sobie lepiej niż niektóre nowe :D

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości