Dyskusja o dawnym fajnym, niewspieranym już systemie i Nokiach serii E i N.
Awatar użytkownika

pc.qwerty

Zasłużony użytkownik
Posty: 3276
Rejestracja: 01 lip 2010, 12:28
    unknown Opera

Post02 lis 2014, 22:44

No to już działa. Jak wczytywał awatary to mulił mocno, ale teraz żadnych zawieszek nie zauważam i responsywność też jest bardzo dobra. Jest jeszcze jeden błąd związany z wyświetlaniem. W menu w oknie rozmowy (tam gdzie jest tylko opcja close chat) wyświetlają się jakieś krzaki na samej górze - jak chcesz to podrzucę skrina. Na razie to chyba tyle, do mnie nie przemawiają te "^ ^" w zdarzeniach, no ale to nie moja aplikacja :P
There is no cloud. It's just someone else's computer.

Awatar użytkownika

PisarzKsiazkowicz

Moderator
Posty: 2149
Rejestracja: 27 sty 2010, 7:53
    Windows 8.1 Opera

Post02 lis 2014, 23:25

pc.qwerty pisze:No to już działa. Jak wczytywał awatary to mulił mocno, ale teraz żadnych zawieszek nie zauważam i responsywność też jest bardzo dobra. Jest jeszcze jeden błąd związany z wyświetlaniem. W menu w oknie rozmowy (tam gdzie jest tylko opcja close chat) wyświetlają się jakieś krzaki na samej górze - jak chcesz to podrzucę skrina. Na razie to chyba tyle, do mnie nie przemawiają te "^ ^" w zdarzeniach, no ale to nie moja aplikacja :P
Wczytywanie avatarów zawsze tak działało, nie wiem czemu, nie chciało mi się naprawiać. A krzaki chętnie zobaczę, bo to że opcje tam są ukryte jeśli nie używa się tró XMPP doszło parę buildów temu, na FP2 wygląda ok, ale te komponenty nie są identyczne więc jest szansa że coś zmarło.

O, czyli jednak zoptymalizowanie listy kontaktów przyniosło skutki? Bo w poprzednich wersjach musiałem stosować dziwne obejścia powodujące większe zużycie zasobów i dłuższe wczytywanie się listy.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości