Dyskusja o wszelkich urządzeniach przenośnych, tabletach, smartfonach, telefonach komórkowych i innych gadżetach.
Awatar użytkownika

pc.qwerty

Zasłużony użytkownik
Posty: 3276
Rejestracja: 01 lip 2010, 12:28
    Windows Vista Firefox

Post05 lut 2011, 10:52

Skoro to taki egzotyczny format to powinni dołączyć jakiś konwerter do tego odtwarzacza, albo może jest na ich stronie w dziale supportu :?:
There is no cloud. It's just someone else's computer.

Awatar użytkownika

Rublik

Moderator
Posty: 2878
Rejestracja: 25 lut 2009, 16:11
Lokalizacja: Brzesko
    Windows 7 Opera
Kontakt:

Post05 lut 2011, 11:55

Prawdopodobnie chodzi ci o format .AMV, tu masz wg mnie genialny konwenter http://www.erightsoft.com/SUPER.html (download na samym dole), pozwala on nie tylko na dobór formatu pliku, ale i zmianę rozdzielczości, bitrate itd. itp.
A w sumie na chuj mi ten podpis xD

Awatar użytkownika

SzymekRak

Zasłużony użytkownik
Posty: 548
Rejestracja: 09 lip 2008, 11:55
Lokalizacja: gdzieś bardzo daleko
    Windows 7 Opera

Post05 lut 2011, 12:07

Ten genialny konwerter instaluje pliki o nazwie "MOTA113.exe" i podobne w folderze Windy. Nie wiem, czy to jest groźne, ale przerzuciłem się na MediaCoder.
nie wiem

Awatar użytkownika

Rublik

Moderator
Posty: 2878
Rejestracja: 25 lut 2009, 16:11
Lokalizacja: Brzesko
    Windows 7 Opera
Kontakt:

Post05 lut 2011, 12:15

Niemożliwe, żeby ten program miał wirusy w sobie, bo kiedyś z niego korzystałem i nigdy nie było problemu ani z programem, ani z systemem.
A w sumie na chuj mi ten podpis xD

Awatar użytkownika

lolasher

Zasłużony użytkownik
Posty: 2432
Rejestracja: 10 paź 2008, 19:28
Lokalizacja: Zadupie pod Siedlcami ;)
    Windows 7 Opera

Post05 lut 2011, 17:07

Też kiedyś używałem super i nigdy nie wydał mi się podejrzany. Zawsze miałem problem ze znalezieniem go w internecie przez te jego superową nazwę :D Problem w tym, że ZEN chyba nie używa amv...

Na pewno jest programik od producenta, z tego co kiedyś widziałem to w nim się po prostu "kopiuje" film na urządzenie i ten program podczas kopiowania konwertuje film.

I nie wyjeżdżaj z hasłem
beapre pisze:przeszukałam już cały internet i większość forum
bo ze strony creative dowiedziałem się, że format to
Obsługiwane formaty wideo: .cmv (po konwersji za pomocą załączonego oprogramowania)
Jeżeli to jest zen MX, nowsze czytają wideo bez konwertowania, chyba, ze wymyślisz sobie jakiś dziwny kodek, albo film o rozdzielczości wyższej niż 640x480.

Awatar użytkownika

lolasher

Zasłużony użytkownik
Posty: 2432
Rejestracja: 10 paź 2008, 19:28
Lokalizacja: Zadupie pod Siedlcami ;)
    Windows 7 Opera

Post05 lut 2011, 22:08

O matko dopiero zauważyłem, że się na kobiecie wyżywam :wstyd:
Na płytce otrzymanej z odtwarzaczem (mam nadzieję, że jakąś dano) powinien być program Creative Media Explorer w którym na pewno będzie dało się przekonwertować film. Ewentualnie jak nie masz płyty to da się go łatwo wygooglować.

Na oficjalnej stronie creative jest ZEN Starter Pack przeznaczony dla Windows 7, ale z tego co widzę masz Vistę, więc musisz użyć tego pierwszego programu.

http://support.creative.com/Products/Pr ... goryID:948

//jak ja w tym poście zmieniłem czcionkę, jakaś taka dziwna jest....
//nic nie zmieniłeś, wszystko jest ok - R.

Awatar użytkownika

lolasher

Zasłużony użytkownik
Posty: 2432
Rejestracja: 10 paź 2008, 19:28
Lokalizacja: Zadupie pod Siedlcami ;)
    Windows 7 Opera

Post06 lut 2011, 0:27

Dziwne, teraz czcionka mi się naprawiła i jakoś dziwnie wcześniej się zmieniała przy odświeżaniu, jakieś fochy nowej opery?

Mogłabyś zdradzić co do dokładnie za ZEN, byłoby łatwiej ;) Zawsze można spróbować oprogramowania do innego ZENa, w końcu jakby nie patrzeć to ten sam format, więc raczej też powinno działać, chyba że jakieś dziwne różnice z bitrate porobili czy coś. Ale warto spróbować.

Creative Media Explorer jest do każdego ZENa, tylko chyba przy niektórych inaczej się nazywa, pokomplikowali xD Spróbowałbym tego Starter Packa, on jest chyba przy każdym odtwarzaczu (nie chciało mi się wszystkich pokolei klikać).

Awatar użytkownika

lolasher

Zasłużony użytkownik
Posty: 2432
Rejestracja: 10 paź 2008, 19:28
Lokalizacja: Zadupie pod Siedlcami ;)
    Windows 7 Opera

Post06 lut 2011, 15:41

No i co program jest i co w tym programie nie działa?

Awatar użytkownika

lolasher

Zasłużony użytkownik
Posty: 2432
Rejestracja: 10 paź 2008, 19:28
Lokalizacja: Zadupie pod Siedlcami ;)
    Windows 7 Opera

Post06 lut 2011, 22:06

Patrzę tak na ten programik i wydaje mi się, że po prostu tam się przeciąga pliki na Transfer list, klika i góry Transfer i on tam powinien wtedy przekonwertować. Ciężko mi powiedzieć, bo bez podłączonego ZENa nie za dużo ten programik chce robić.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości